Tell us your story
Tell us your story
How has offline Wikipedia affected you? The Wikimedia Foundation (the non-profit that supports Wikipedia) is looking for personal, diverse and inspiring stories about how offline Wikipedia affects the world. If you have a personal story that you would like to share, please contact: stories@kiwix.org. Thank you!

Translations:Software/1/lt

From Kiwix
Revision as of 09:45, 19 June 2013 by Mantak111 (talk | contribs) (Created page with "'''Kiwix''' leidžia jums gėrėtis daug skirtingą turinį autonomiškai, be bet kokios prieigos prie interneto. Tai yra stalinė paraiška, bet mes taip pat išleidome [[Spe...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Kiwix leidžia jums gėrėtis daug skirtingą turinį autonomiškai, be bet kokios prieigos prie interneto. Tai yra stalinė paraiška, bet mes taip pat išleidome HTTP serverio versiją, pavadinta kiwix-serve. Bet prieš Kiwix naudojimą, jūs turite perkelti tai pagal operacinę sistemą, kurią jūs naudojate. Tada, po Kiwix jūsų kompiuterio pradžios, jūs sugebėsite pasirinkti turinį savo norus Kiwix bibliotekoje ir perkelti tai tiesiogiai iš Kiwix.