Difference between revisions of "Translations:Software/1/tr"

From Kiwix
Jump to navigation Jump to search
(Created page with "'''Kiwix''' birçok farklı içerikten çevrimdışı olarak, internet erişimi olmadan yararlanmanıza imkan tanır. Bir masaüstü uygulamasıdır, ama biz yine de [[Special...")
 
 
Line 1: Line 1:
'''Kiwix''' birçok farklı içerikten çevrimdışı olarak, internet erişimi olmadan yararlanmanıza imkan tanır. Bir masaüstü uygulamasıdır, ama biz yine de [[Special:MyLanguage/kiwix-serve|''kiwix-serve'' olarak bilinen HTTP sunucu versiyonu]]nu yayınlıyoruz. Ancak; Kiwix'i kullanmadan önce, kullandığınız işletim sistemiyle uyumlu olanını indirmeniz gerekir. Ardından, Kiwix'i bilgisayarınızda başlattıktan sonra, Kiwix kütüphanesindeki dilediğiniz içeriği seçebilir ve Kiwix'ten doğrudan indirebilirsiniz.
'''Kiwix''' birçok farklı içerikten çevrimdışı olarak, internet erişimi olmadan yararlanmanıza imkan tanır. Bir masaüstü uygulamasıdır, ama biz yine de [[{{ll|kiwix-serve}}|''kiwix-serve'' olarak bilinen HTTP sunucu versiyonu]]nu yayınlıyoruz. Ancak; Kiwix'i kullanmadan önce, kullandığınız işletim sistemiyle uyumlu olanını indirmeniz gerekir. Ardından, Kiwix'i bilgisayarınızda başlattıktan sonra, Kiwix kütüphanesindeki dilediğiniz içeriği seçebilir ve Kiwix'ten doğrudan indirebilirsiniz.

Latest revision as of 12:48, 19 January 2015

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (Software)
'''Kiwix''' allows you to enjoy a lot of different content offline, without any access to internet. It's a desktop application, but we also release a [[{{ll|kiwix-serve}}|HTTP server version called ''kiwix-serve'']]. But before using Kiwix, you need to download it in accordance with the operating system you're using. Then, after starting Kiwix on your computer, you will be able to choose the content of your wishes in the Kiwix library and download it directly from Kiwix.

Kiwix birçok farklı içerikten çevrimdışı olarak, internet erişimi olmadan yararlanmanıza imkan tanır. Bir masaüstü uygulamasıdır, ama biz yine de kiwix-serve olarak bilinen HTTP sunucu versiyonunu yayınlıyoruz. Ancak; Kiwix'i kullanmadan önce, kullandığınız işletim sistemiyle uyumlu olanını indirmeniz gerekir. Ardından, Kiwix'i bilgisayarınızda başlattıktan sonra, Kiwix kütüphanesindeki dilediğiniz içeriği seçebilir ve Kiwix'ten doğrudan indirebilirsiniz.