Tell us your story
Tell us your story
How has offline Wikipedia affected you? The Wikimedia Foundation (the non-profit that supports Wikipedia) is looking for personal, diverse and inspiring stories about how offline Wikipedia affects the world. If you have a personal story that you would like to share, please contact: stories@kiwix.org. Thank you!

Changes

Jump to: navigation, search

Main Page/tr

41 bytes removed, 7 years ago
no edit summary
Kiwix, çoğunlukla; genişbant internet erişiminin sağlanamadığı okullarda, üniversitelerde ve kütüphanelerde kuruludur. Kiwix internetten çok daha hızlıdır, ayrıca birçok kuruluşta bant genişliğini azaltmamak ve okuyucuya harcanan zamandan tasarruf etmek amacıyla kullanılabilir. Ancak birçok kişi Kiwix'i kişisel amaçları için kullanılır. -Örneğin- sansürden muzdarip olanların ya da tutsakların durumu böyledir.
<span class="mw-translate-fuzzy">
Kiwix'i kullanmak gerçekten kolaydır. Kiwix, kullanımını kolaylaştıracak bir özellik yelpazesi sunar:
* Tam metin arama aracı
* HTTP sunucusu
* PDF/HTML dışa aktarımı
* 80100'den fazla dil barındıran kullanıcı arayüzü
* Sekme gezintisi
* Tümleşik içerik yöneticisi ve karşıdan yükleme aracı
* [[Special:MyLanguage/Features|Daha fazla özellik...]]
</span>
Kiwix, oldukça küçük ve verimli bir yazılımdır. Küçük ve eski bilgisayarlarla kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İşletim sistemlerinin büyük bir kısmında, Android'de ve 3 ana bilgisayar işletim sisteminde (Microsoft Windows, Apple Mac OSX ve GNU/Linux dağıtımlarında) çalışır.
465
edits

Navigation menu