Tell us your story
Tell us your story
How has offline Wikipedia affected you? The Wikimedia Foundation (the non-profit that supports Wikipedia) is looking for personal, diverse and inspiring stories about how offline Wikipedia affects the world. If you have a personal story that you would like to share, please contact: stories@kiwix.org. Thank you!

Changes

Jump to: navigation, search

Main Page/lt

46 bytes removed, 6 years ago
Updating to match new version of source page
|logo= HSUtvald.svg
|px= 38
|content={{ScreenShot|imgsrc=Kiwix 0.9 alpha1 screenshot en.png|labelsrc=Kiwix su Vikipedijos turiniuwith Wikipedia content}}
{{Kiwix download button/lt}}
<div style="float: {{revautoalign}}; clear: {{revautoalign}};">[[Special:MyLanguage/Software|Kitos sistemos...]]</div>
<div style="margin-{{revautoalign}}: 320px;">
'''Kiwix''' yra atsijungęs skaitytojas interneto turiniuiis an offline reader for web content. Tai programinė įranga ypačIt's software intended to make Wikipedia available without using the internet, Vikipedija yra galima be interneto, bet tai potencialiai tinkama visiems but it is potentially suitable for all HTML turiniamscontent. Kiwix palaiko supports the [http://www.openzim.org ZIM formatąformat], labai suspaustas atidarytas formatas su papildomais Metos duomenimisa highly compressed open format with additional meta-data.
Kiwix yra [http://en.wikipedia.org/wiki/Free_software nemokama programinė įranga], tai reiškia, kad jūs galite laisvai kopijuoti, modifikuoti ir dalytis
Kiwix daugiausia įdiegta mokykloseis mostly installed in schools, universitetuose ir bibliotekose kurie negali pajėgti plačiajuostiems interneto prieigamsuniversities and libraries which can't afford a broadband Internet access. Tai daug greičiau nei Internetas ir taip pat gali būti naudojamų institucijų, kad išsaugotų juostų ir skaitymų laikąIt is much faster than the Internet and also can be used by many institutions to save bandwidth and reader's time. Bet daugelis žmonių naudojasi But many people use Kiwix jų asmeniniam tikslui. Tai reikalasfor their own personal purposes, pavyzdžiuifor example, žmonės naršo iš cenzūros arba kaliniųof people suffering from censorship or prisoners.
Su Kiwix labai paprasta naudoti. Tai aprūpina diapazoną ypatybių, kurios daro vartojimą patogų:
4,277
edits

Navigation menu