8,236
edits
Line 51: | Line 51: | ||
| | | | ||
|- | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | Maurice Maeterlinck | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | ''Pelléas et Mélisande'' | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | |||
| | |||
|} | |} |
edits