8,236
edits
Line 124: | Line 124: | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | Blaise Pascal | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | Blaise Pascal | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | ''Pensées'' | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | ''Pensées'' | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | |||
| | |||
|- | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | Jean Racine | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | ''Bérénice'' | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | |
edits