8,236
edits
Line 89: | Line 89: | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | Paul Valery | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | Paul Valery | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | ''Variété'' | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | ''Variété'' | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | |||
| | |||
|- | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | Antoine de Saint-Exupéry | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | ''Le Petit Prince'' | |||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | ||
| style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | | | style="white-space: nowrap; padding: 5px;" | |
edits