8,236
edits
Line 115: | Line 115: | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| #5 || '''[[#Bad "transliteration" menuitem on OSX]]''' || || closed || 100% || [https://sourceforge.net/tracker/?func=detail&aid=3167823&group_id=175508&atid=873515] || || | | #5 || '''[[#Bad "transliteration" menuitem on OSX]]''' || || closed || 100% || [https://sourceforge.net/tracker/?func=detail&aid=3167823&group_id=175508&atid=873515] || || | ||
|- style="vertical-align: top;" | |||
| #6 || '''Allow multzim search and make it configurable''' || || concept || 0% || || Low || 15 hours | |||
|} | |} |
edits