64
edits
m (→Posponed) |
m (→Backlog) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| #X || '''Search''' || Improve search || || 0% || || Low || XX | | #X || '''Search''' || Improve search || || 0% || || Low || XX | ||
|- style="vertical-align: top;" | |||
| #X || '''ePub''' || Add ePub support || || 0% || || Low || XX | |||
|} | |} |
edits