Tell us your story
Tell us your story
How has offline Wikipedia affected you? The Wikimedia Foundation (the non-profit that supports Wikipedia) is looking for personal, diverse and inspiring stories about how offline Wikipedia affects the world. If you have a personal story that you would like to share, please contact: stories@kiwix.org. Thank you!

Changes

Jump to: navigation, search

Main Page/tr

74 bytes added, 6 years ago
no edit summary
Kiwix, çoğunlukla; genişbant internet erişiminin sağlanamadığı okullarda, üniversitelerde ve kütüphanelerde kuruludur. Kiwix internetten çok daha hızlıdır, ayrıca birçok kuruluşta bant genişliğini azaltmamak ve okuyucuya harcanan zamandan tasarruf etmek amacıyla kullanılabilir. Ancak birçok kişi Kiwix'i kişisel amaçları için kullanılır, örneğin, sansürden muzdarip olanların ya da tutsakların durumu böyledir.
Kiwix is really easy to use'i kullanmak gerçekten kolaydır. It provides a range of features which make usage comfortableKiwix, kullanımını kolaylaştıracak bir özellik yelpazesi sunar:* Full text search engineTam metin arama aracı* Bookmarks Yer işaretleri & NotesNotlar* HTTP serversunucusu* PDF/HTML exportdışa aktarımı* User interface in more than 100 languages'den fazla dil barındıran kullanıcı arayüzü* Tabs navigationSekme gezintisi* Integrated content manager and downloaderTümleşik içerik yöneticisi ve karşıdan yükleme aracı* [[{{ll|Features}}|More featuresDaha fazla özellik...]]
Kiwix; oldukça küçük ve etkili bir yazılımdır, güçsüz veya eski bilgisayarlarla kullanılabilir. İşletim sistemlerinin büyük bir kısmında, Android'de ve 3 ana bilgisayar işletim sisteminde (Microsoft Windows, Apple Mac OSX ve GNU/Linux dağıtımlarında) çalışır.

Navigation menu