69
edits
Line 56: | Line 56: | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| #XX || '''Filters and sorting''' || Add ability to filter and sort listed ZIM files || concept || 0% || || Low || XX | | #XX || '''Filters and sorting''' || Add ability to filter and sort listed ZIM files || concept || 0% || || Low || XX | ||
|- style="vertical-align: top;" | |||
| #XX || '''Searching''' || Add ability to search available ZIM files || concept || 0% || || Low || XX | |||
|} | |} |
edits